ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ


Пошук
у тексті
статей
логіка:
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я  
Том (Україна - Українці) Кн. 1
Гасла
(пошук у заголовках)
логіка:

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ

  Бібліографічне посилання: Ковпак Л.В. АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ [Електронний ресурс] // Енциклопедія історії України: Т. 1: А-В / Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. НАН України. Інститут історії України. - К.: В-во "Наукова думка", 2003. - 688 с.: іл.. – Режим доступу: http://www.history.org.ua/?termin=Asotsiatsiia_mist (останній перегляд: 21.07.2019)
Енциклопедія історії України ( Т. 1: А-В ) в електронній біблотеці

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ всеукр. недерж. орг-ція голів міст України. Утворена в черв. 1992 у м. Дніпропетровськ на міжрегіональній нараді керівників міськ. рад нар. депутатів з метою становлення, розвитку та зміцнення місц. самоврядування в країні. У січ. 1995 на заг. зборах прийнято новий Статут.

А. м. У. брала активну участь у розробці проектів законів України – "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про комунальну власність", "Про місцеві податки і збори", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Концепція адміністративної реформи в Україні", "Про бюджетну систему України" та ін. За ініціативи та участі А. м. У. була розроблена Хартія укр. міст, підписання якої відбулось на заг. зборах асоц. у січ. 1998.

А. м. У. налагоджує й зміцнює зв'язки з органами держ. влади України. За її ініціативи створено дорадчий орган – Координаційну раду з питань місц. самоврядування при Президентові України. Веде роботу Міжвідомча комісія з питань місц. самоврядування при КМ. З метою підготовки висококваліфікованих фахівців для роботи в органах місц. самоврядування А. м. У. виступила одним із засн. Акад. муніципального управління. Встановила й розвиває розгалужені міжнар. зв'язки, зокрема з асоц. місц. влад Швеції, Німеччини, Канади, США, Польщі, з асоц. міст Пд. Росії та ін.

Виконавча дирекція розташов. у Києві.

дата публікації: 2003 р.

Література:
  1. Міста України: діловий потенціал. К., 2002.

Посилання:
  • ДНІПРОПЕТРОВСЬК
  • КИЇВ


  • (тексти та зображення доступні на умовах ліцензії Creative Commons
    із зазначенням авторства — розповсюдження на тих самих умовах)