ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ


Пошук
у тексті
статей
логіка:
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я  
Том (Україна - Українці) Кн. 1
Гасла
(пошук у заголовках)
логіка:

БІЛАС ЛЕВ-РОСТИСЛАВ РОСТИСЛАВОВИЧ

  Бібліографічне посилання: Ісаєвич Я.Д. БІЛАС Лев-Ростислав Ростиславович [Електронний ресурс] // Енциклопедія історії України: Т. 1: А-В / Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. НАН України. Інститут історії України. - К.: В-во "Наукова думка", 2003. - 688 с.: іл.. – Режим доступу: http://www.history.org.ua/?termin=Bilas_L (останній перегляд: 23.07.2019)
Енциклопедія історії України ( Т. 1: А-В ) в електронній біблотеці

БІЛАС ЛЕВ-РОСТИСЛАВ РОСТИСЛАВОВИЧ

БІЛАС Лев-Ростислав Ростиславич (н. 07.08.1922) – історик, політолог, бібліотекознавець. Н. в м.Львів. Навч. у Відні та Гейдельберзі (Німеччина), 1954 – докторант у Гейдельберзькому ун-ті. 1957–59 – ред. часописів "Сучасна Україна" і "Українська літературна газета". 1959–61 студіював тюркологію у Стамбульському ун-ті. Від 1963 співпрацював зі Східноєвропейських досліджень інститутом ім. В.Липинського у Філадельфії (США) як ред. істор. секції та ред. повного видання творів В.Липинського. Був наук. працівником Держ. б-ки в Гамбурзі (Німеччина). Від 1984 – на пенсії, проживає поблизу м. Інсбрук (Австрія). Автор досліджень істор. спадщини М.Грушевського та В.Липинського, статей з політ. розвитку України та ін. д-в Сх. Європи, студій з бібліотекознавства та книгознавства. Працює також у галузі етнології. Досліджував погляди англ. філософа Т.Гоббса і переклав укр. мовою його твір "Бегемот" (1996).

дата публікації: 2003 р.

Праці:
 1. Geschichtsphilosophie und ideologische Voraussetzumgem der geschichtlichen und politischen Konzeption M.Hreљevskyis. "Jahrbьcher fьr Geschichte Osteuropas", 1956, N 3.

Посилання:
 • ГРУШЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ
 • ЛИПИНСЬКИЙ В'ЯЧЕСЛАВ (ВАЦЛАВ-ВІКЕНТІЙ) КАЗИМИРОВИЧ
 • ЛЬВІВ
 • МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

 • Пов'язані терміни:
 • ІСТОРІОГРАФІЯ, ЯК ТЕРМІН
 • МІЖНАРОДНІ КОНГРЕСИ ІСТОРИКІВ
 • СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ, СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ІНСТИТУТ ІМЕНІ В. ЛИПИНСЬКОГО


 • (тексти та зображення доступні на умовах ліцензії Creative Commons
  із зазначенням авторства — розповсюдження на тих самих умовах)