ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ


Пошук
у тексті
статей
логіка:
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я  
Том (Україна - Українці) Кн. 1
Гасла
(пошук у заголовках)
логіка:

ДОГОВІР УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ З ВСЕВЕЛИКИМ ВІЙСЬКОМ ДОНСЬКИМ 1918

  Бібліографічне посилання: Лупандін О.І. ДОГОВІР УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ З ВСЕВЕЛИКИМ ВІЙСЬКОМ ДОНСЬКИМ 1918 [Електронний ресурс] // Енциклопедія історії України: Т. 2: Г-Д / Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. НАН України. Інститут історії України. - К.: В-во "Наукова думка", 2004. - 688 с.: іл.. – Режим доступу: http://www.history.org.ua/?termin=Dogovir_Ukr_derzh_z_vijskom_donskim (останній перегляд: 22.07.2019)
Енциклопедія історії України ( Т. 2: Г-Д ) в електронній біблотеці

ДОГОВІР УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ З ВСЕВЕЛИКИМ ВІЙСЬКОМ ДОНСЬКИМ 1918

ДОГОВІР УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ З ВСЕВЕЛИКИМ ВІЙСЬКОМ ДОНСЬКИМ 1918. Укладений у Києві 8 серп. 1918. За умовами договору Українська Держава визнавала Всевелике Військо Донське суб'єктом міжнар. права і встановлювала з ним держ. кордони, які визначались адм. межею Катериносл., Харків., Воронезької губерній, що відділяла Україну від Області Війська Донського. Сторони зобов'язалися встановити дипломатичні та консульські відносини, а в майбутньому – укласти угоди з екон. питань: про умови вільного транзиту, товарообміну, митні й фінансові відносини, залізничне сполучення та поштово-телеграфний зв'язок.

18 верес. 1918 укладено угоду про врегулювання питань, що торкалися Донец. басейну. Вона встановила принципи видобутку вугілля й обміну паливом, заснувала постійну укр.-донську комісію, яка мала узгоджувати питання, що виникали б між Україною й Доном щодо видобутку, розподілу, споживання й транспортування донец. вугілля.

дата публікації: 2004 р.

Література:
  1. Дорошенко Д. Історія України. 1917–1923, т. 2. Ужгород, 1930
  2. Те саме. К., 2002.

Посилання:
  • КИЇВ
  • ОБЛАСТЬ ВІЙСЬКА ДОНСЬКОГО
  • УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА
  • ВСЕВЕЛИКЕ ВІЙСЬКО ДОНСЬКЕ


  • (тексти та зображення доступні на умовах ліцензії Creative Commons
    із зазначенням авторства — розповсюдження на тих самих умовах)