ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ


Пошук
у тексті
статей
логіка:
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я  
Том (Україна - Українці) Кн. 1
Гасла
(пошук у заголовках)
логіка:

ІНСТИТУТ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАН УКРАЇНИ

  Бібліографічне посилання: Пахомов Ю.М. ІНСТИТУТ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАН УКРАЇНИ [Електронний ресурс] // Енциклопедія історії України: Т. 3: Е-Й / Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. НАН України. Інститут історії України. - К.: В-во "Наукова думка", 2005. - 672 с.: іл.. – Режим доступу: http://www.history.org.ua/?termin=Inst_svitovoi_ekonomiky_NAN_Ukr (останній перегляд: 22.07.2019)
Енциклопедія історії України ( Т. 3: Е-Й ) в електронній біблотеці

ІНСТИТУТ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАН УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАН УКРАЇНИ – н.-д. установа в складі Національної академії наук України. Розпочав діяльність 1 січ. 1992. Проводить дослідження міжнар.-екон. та міжнар.-політ. проблем, а також здійснює розробки в галузях філософії, соціології, теорії міжнар. відносин. Наук. зацікавлення фахівців ін-ту зосереджені у сферах цивілізаційних та глобалізаційних питань; європеїстики, євроінтеграційних та трансатлантичних студій; міжнар.-фінансових і зовнішньоекон. розвідок та ін. Очолює ін-т акад. НАН України Ю.Пахомов.

Важливих результатів співробітниками ін-ту досягнуто в царинах цивілізаційних і глобалізаційних досліджень, а також у галузях трансформаційних (посткомуніст. та модернізаційних), інноваційних, інтеграційних та безпекових студій; у вивченні фінансових процесів і структур, джерел, механізмів і стратегій зовнішньоекон. та зовнішньополіт. діяльності. Започатковані й прискорено розвиваються євроатлантичні, європ. та євроінтеграційні аналітичні розробки. Формуються новітні підходи та школи у сферах екон. теорії, теорії політики й міжнар. відносин.

Окрім проведення фундаментальних досліджень, ін-т бере участь в інформаційно-аналітичному забезпеченні діяльності органів держ. влади України, підготовці наук. кадрів через аспірантуру й докторантуру, а також через навч. процес у провідних вищих навч. закладах Києва. Ін-т проводить активну видавничу діяльність.

Станом на 2005 в ін-ті працювали: 1 академік НАН України, 1 чл.-кор. НАН України, 28 д-рів і 50 канд. наук. Функціонують 2 спеціалізовані вчені ради за спеціальностями "Світове господарство і міжнародні економічні відносини", "Політичні проблеми міжнародних систем і глобального розвитку". Видаються зб. наук. праць: "Дослідження світової економіки", "Дослідження світової політики".

дата публікації: 2005 р.

Посилання:
  • КИЇВ
  • НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

  • Пов'язані терміни:
  • ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ НАН УКРАЇНИ
  • КИТАЙЦІ В УКРАЇНІ


  • (тексти та зображення доступні на умовах ліцензії Creative Commons
    із зазначенням авторства — розповсюдження на тих самих умовах)