ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ


Пошук
у тексті
статей
логіка:
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я  
Том (Україна - Українці) Кн. 1
Гасла
(пошук у заголовках)
логіка:

ІНСТИТУТ АРХІВНОЇ НАУКИ

  Бібліографічне посилання: Матяш І.Б. ІНСТИТУТ АРХІВНОЇ НАУКИ [Електронний ресурс] // Енциклопедія історії України: Т. 3: Е-Й / Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. НАН України. Інститут історії України. - К.: В-во "Наукова думка", 2005. - 672 с.: іл.. – Режим доступу: http://www.history.org.ua/?termin=Instytut_arkh_nauky (останній перегляд: 22.01.2020)
Енциклопедія історії України ( Т. 3: Е-Й ) в електронній біблотеці

ІНСТИТУТ АРХІВНОЇ НАУКИ

ІНСТИТУТ АРХІВНОЇ НАУКИ, Міжнародний інститут архівної науки (International institute for archival science) – міжнар. наук. орг-ція, яка об'єднує архівознавців різних країн світу з метою вирішення актуальних проблем архівознавства. Ств. 1985 на базі крайового архіву в Маріборі (нині місто в Словенії) спершу як Центр з вирішення професійно-тех. питань. 1992 реорганізований в Міжнар. ін-т архів. науки. Дир. ін-ту проф. П.Класину.

До завдань ін-ту належить: збирання, вивчення та поширення інформації про сучасні технології буд-ва й реконструкції архів. приміщень, обладнання архівосховищ, читальних і виставкових залів, робочих приміщень, організації та діяльності архів. установ, а також надання консультативної допомоги й підвищення кваліфікації з цих питань та розроблення актуальних питань теорії і практики архів. справи. При ін-ті діє довідково-інформаційна служба. На базі ін-ту створено міжнар. школу з питань буд-ва архівів. Ін-т проводить щорічні конф. Членами ін-ту є представники Австрії, Болгарії, Великої Британії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Канади, Польщі, РФ, Сербії і Чорногорії, Словенії, Словаччини, Хорватії, Чехії. 2005 до складу членів ін-ту прийнято представника України.

У верес. 2005 ін-т переведено з Марібора в Трієст (Італія). Друкований орган ін-ту – міжнар. архів. щорічник "Атланті" (виходить від 1992).

дата публікації: 2005 р.

Посилання:
  • АРХІВОЗНАВСТВО


  • (тексти та зображення доступні на умовах ліцензії Creative Commons
    із зазначенням авторства — розповсюдження на тих самих умовах)