ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ


Пошук
у тексті
статей
логіка:
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я  
Том (Україна - Українці) Кн. 1
Гасла
(пошук у заголовках)
логіка:

"ВІСНИК НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ УКРАЇНИ"

  Бібліографічне посилання: Якубова Л.Д. "ВІСНИК НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ УКРАЇНИ" [Електронний ресурс] // Енциклопедія історії України: Т. 1: А-В / Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. НАН України. Інститут історії України. - К.: В-во "Наукова думка", 2003. - 688 с.: іл.. – Режим доступу: http://www.history.org.ua/?termin=Visnyk_Natsionalnoi_z (останній перегляд: 13.11.2019)
Енциклопедія історії України ( Т. 1: А-В ) в електронній біблотеці

ВІСНИК НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ УКРАЇНИ

"ВІСНИК НАЦIОНАЛЬНОЇ АКАДЕМIЇ НАУК УКРАЇНИ" – щомісячний заг.-наук. та громад.-політ. журнал. Заснований у жовт. 1928 у Києві. Перша назва – "Вісті Всеукраїнської Академії наук", з 1936 – "Вісник АН УРСР", 1947 – "Вісник Академії наук Української РСР", 1991 – "Вісник Академії наук України", квіт. 1994 – "Вісник Національної академії наук України". Гол. ред. – акад. Б.Патон. Засн. – Президія НАН України.

Журнал систематично повідомляє про орг. діяльність заг. органів акад. – Президії, а також комісій при ній; коротко інформує про наук.-орг. та наук. працю установ, відділів, співробітників Акад., про взаємини з ін. наук. установами України, а також наук. ін-тами й діячами СНД та ін. країн. У ньому друкуються витяги з протоколів Президії, заг. зборів НАН України, наук. хроніка акад., протоколи, звіти й повідомлення про конф. і наради науковців в Україні та за її межами; матеріали законодавчого характеру: укази, обіжники й інструкції Уряду та Президента України, що стосуються акад. На шпальтах вид. регулярно висвітлюється діяльність вид-ва НАН України "Наукова думка".

У постійних рубриках "Вісника..." друкуються проблемно-аналітичні статті, огляди, полемічні виступи, рецензії на книги тощо.

дата публікації: 2003 р.

Посилання:
  • ПАТОН БОРИС ЄВГЕНОВИЧ

  • Пов'язані терміни:
  • ІСТОРІЯ ПРЕСИ В УКРАЇНІ
  • НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ


  • (тексти та зображення доступні на умовах ліцензії Creative Commons
    із зазначенням авторства — розповсюдження на тих самих умовах)