ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ


Пошук
у тексті
статей
логіка:
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я  
Том (Україна - Українці) Кн. 1
Гасла
(пошук у заголовках)
логіка:

"З АРХІВІВ ВУЧК–ГПУ–НКВД– КГБ"

  Бібліографічне посилання: Данилюк Ю.З., Рубльов О.С. "З АРХІВІВ ВУЧК–ГПУ–НКВД– КГБ" [Електронний ресурс] // Енциклопедія історії України: Т. 3: Е-Й / Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. НАН України. Інститут історії України. - К.: В-во "Наукова думка", 2005. - 672 с.: іл.. – Режим доступу: http://www.history.org.ua/?termin=Z_archiviv_VUChK_GPU_NKVD_KGB (останній перегляд: 20.09.2019)
Енциклопедія історії України ( Т. 3: Е-Й ) в електронній біблотеці

З АРХІВІВ ВУЧК–ГПУ–НКВД– КГБ

"З АРХІВІВ ВУЧК–ГПУ–НКВД–КГБ" – наук. і документальний журнал. Видається відповідно до постанови КМ України за № 530 від 11 верес. 1992. Засн. – Гол. редколегія наук.-документальної серії книг "Реабілітовані історією". Співзасновники – Інститут історії України НАН України, СБУ, Держ. к-т архівів України, Всеукр. спілка краєзнавців.

Періодичність виходу – 4 числа на рік. У журналі публікуються документальні матеріали закритих архівів спецслужб, правоохоронних органів, біографічні нариси про діячів дисидентських (опозиційних) рухів 1960–1980-х років в Україні, які стали жертвами політ. репресій у СРСР, мартиролог імен загиблих у тюрмах і таборах НКВС. Розповсюджується як в Україні, так і за кордоном. За браком держ. підтримки публікується за спонсорські кошти. На січень 2005 опубліковане 21 число (у т. ч. подвійні і потрійні номери), зокрема спецвипуски "Справа Єврейського антифашистського комітету (ЕАК)" (1998, № 3/4(8/9)); "Справа “Всесоюзної військово-офіцерської контрреволюційної організації”"; "Справа “Весна” 1930–1931 рр. – за документами Державного архіву Служби безпеки України" (2002, № 1 (18)–№ 2(19)); "Влада і Костьол в радянській Україні, 1919–1937 рр.: Римо-католицька церква під репресивним тиском тоталітаризму" (2003, № 2(21)) та ін. Електронні версії номерів журналу розміщено на інтернет-сторінці СБУ: www.sbu. gov.ua та www.ssu.gov.ua.

дата публікації: 2005 р.

Посилання:
 • ДИСИДЕНТСЬКІ (ОПОЗИЦІЙНІ) РУХИ 1960–1980-Х РОКІВ В УКРАЇНІ
 • ІНСТИТУТ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ НАН УКРАЇНИ
 • СРСР, РАДЯНСЬКИЙ СОЮЗ

 • Пов'язані терміни:
 • КУРОМІЯ ГІРОАКІ
 • РЕАБІЛІТОВАНІ ІСТОРІЄЮ
 • РУБЛЬОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
 • ТРОНЬКО ПЕТРО ТИМОФІЙОВИЧ


 • (тексти та зображення доступні на умовах ліцензії Creative Commons
  із зазначенням авторства — розповсюдження на тих самих умовах)