ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ


Пошук
у тексті
статей
логіка:
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я  
Том (Україна - Українці) Кн. 1
Гасла
(пошук у заголовках)
логіка:

"МАТЕРІАЛИ З АНТРОПОЛОГІЇ УКРАЇНИ"

  Бібліографічне посилання: Наулко В.І. "МАТЕРІАЛИ З АНТРОПОЛОГІЇ УКРАЇНИ" [Електронний ресурс] // Енциклопедія історії України: Т. 6: Ла-Мі / Редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. НАН України. Інститут історії України. - К.: В-во "Наукова думка", 2009. - 790 с.: іл.. – Режим доступу: http://www.history.org.ua/?termin=Materialy_antropologii_Ukrainy (останній перегляд: 21.08.2019)
Енциклопедія історії України ( Т. 6: Ла-Мі ) в електронній біблотеці

МАТЕРІАЛИ З АНТРОПОЛОГІЇ УКРАЇНИ

"МАТЕРІАЛИ З АНТРОПОЛОГІЇ УКРАЇНИ" – 1) неперіодичне видання Ін-ту мистецтвознавства, фольклору та етнографії АН УРСР (з 1964 – Ін-т мистецтвознавства, фольклору та етнографії ім. М.Рильського АН УРСР (див. Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Рильського НАН України); відп. редактор І.Підоплічко). Вийшло з друку 6 випусків (Київ, 1960–72). У виданні публікувалися статті з проблем теорії та методики антропологічних досліджень, етнічної антропології давнього і сучасного населення України (В.Дяченко, Г.Зіневич, С.Круц, І.Кухтенко та ін.), прикладної і фізіологічної антропології (Л.Волков), антропогенезу (Є.Данілова), розвідки про антропологічні та археол. дослідження в ін. регіонах СРСР;

2) під такою самою назвою рос. мовою (1930–50) у Харкові виходив друком часопис під редагуванням проф. Л.Ніколаєва. У ньому на підставі антропометричних досліджень різних соціальних верств населення Лівобережної України пропонувалося впровадження науково обґрунтованих стандартів одягу.

дата публікації: 2009 р.

Посилання:
  • ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА ЕТНОЛОГІЇ ІМЕНІ М.РИЛЬСЬКОГО НАН УКРАЇНИ
  • ХАРКІВ
  • ЛІВОБЕРЕЖНА УКРАЇНА, ЛІВОБЕРЕЖЖЯ
  • СРСР, РАДЯНСЬКИЙ СОЮЗ


  • (тексти та зображення доступні на умовах ліцензії Creative Commons
    із зазначенням авторства — розповсюдження на тих самих умовах)